Yiwu atidarytos rinkos

Atidarius pagrindines „yiwu“ rinkas, vis daugiau internetinių įžymybių tiesioginių transliacijų į rinką, kai kurie parduotuvių savininkai, parduotuvių padėjėjai tiesiai į mūšį, prekybininkai tampa inkarais, internetinių garsenybių tiesioginės transliacijos „griebimo“ verslas tampa karšta banga yiwu turgus.

Siekdamas skatinti internetinės ir neinternetinės integracijos procesą, mūsų miestas organizavo tokias veiklas kaip „el. Prekyba į rinką“, „teisingos prekės internetu“, „žinomų žiniatinklio tiesioginė transliacija šiltas pavasaris“, „internetinė paroda“ ir kt. miesto elektroninę prekybą rinkoje ir tiksliai pasirinko produktus, užsakymus ir pardavimus internetu. Rinkos operatoriai, norėdami išplėsti internetinę rinką, įkūrė parduotuvę el. Prekybos platformoje.

Mūsų miestas pritraukia tiesioginio transliavimo platformą, žinomų žiniatinklio paslaugų agentūras ir žinomas žinomas žiniatinklio įžymybes į yiwu, tiesiogiai transliuoti su prekėmis, į gerai žinomą tiesioginio transliavimo platformą, žiniatinklio įžymybių paslaugų agentūrų mastą su savo srautu. interneto įžymybė “, mokesčių, talentų pirkimo, vaikų mokyklos remti. „Mall“ grupė bus 25 000 kvadratinių metrų ploto „centre“, į žinomų interneto pramogų parką. Vadovaudamiesi politika, rinkos operatoriai aktyviai keičia veiklos būdą, „žinomumą internete“ su prekėmis, tiesioginių transliacijų pardavimą vis labiau klesti.

"Ypatingu epidemijos laikotarpiu ypač svarbu nurodyti operatoriams atverti naujus kanalus, tokius kaip tiesioginė tiesioginė transliacija internete, paspartinti pirkėjų grįžimą ir padidinti rinkos pasitikėjimą." Už prekybos centro grupę atsakingas asmuo teigė, kad protrūkis privertė verslo savininkus paspartinti pertvarką, "užsienio prekybos eksporto nesėkmės, daugelis prekybininkų padidino vidaus rinkos plėtrą. Kai kurie iš jų anksčiau užsiėmė tik didmenine prekyba, tačiau dabar jie pradeda atkreipti dėmesį į šį naują tiesioginio transliavimo internetu būdą “.


Skelbimo laikas: 2020 m. Liepos mėn